serwisbosch.pl

Pod tym adresem internetowym (serwisbosch.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy zapewne pasujący adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zainteresują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy fotografie z największych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje fotografie, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na spisanie wszelkich zmian. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!